Betsafe Drift Finals – užsienio svečiai

Betsafe Drift Finals – užsienio svečiai

2021-09-15

Jau šį savaitgalį Kačerginėje įvyksiantis Lietuvos drifto čempionato etapas laukė užsienio sportininkų dėmesio. Į Kauno pašonėje esančią trasą atkeliauja estai ir ukrainiečiai.

„Ao Vaida Lietuvoje vieši ne pirmą kartą, – pasakoja renginio organizatorius L. Ramoška. – Jis gerai pažįstamas ir Palangos, ir Kuršėnų žiūrovams, tačiau išbandyti greičiausią sezono trasą šanso dar neturėjo, tad būtent todėl savaitgalį ruošiasi kelionėn. Sportininką vilioja didelis greitis, tad nepaisant fakto, jog tai nacionalinio lygio varžybos, jis pasiryžęs rizikuoti.“ 

Itin agresyviu važiavimo stiliumi garsėjantis svečias yra vadinamas estišku „Ivanulia“: visi jo važiavimai važiuojami 100% ir atsargumas paliekamas prie starto linijos. Į „Betsafe Drift Camp“ jis atkeliaus savo turbininiu BMW – negailestinga ir itin greita trasa pareikalaus visų jo generuojamų kilovatų.

Be brolio esto į Lietuvą savaitgaliui atkeliauja ir ukrainietis Rostyslav Rarahovskyi. “Toyota GT86“ pilotuojantis ir „Drift Masters GP“ dalyvaujantis svečias nusprendė dar kartą išbandyti jėgas važiuojant su Benediktu Čirba:

„Šiuo metu mūsų tarpusavio kovų rezultatas yra 1:1. Aš laimėjau prieš jį Austrijoje vykusiame Europos čempionato etape TOP32 kovoje, o susitikus Baltarusijos čempionate, man „iškrito“ galinis reduktorius, tad teko pripažinti pranašumą. Pažiūrėsim kaip jam seksis Kačerginėje – manau, kad avarijų pavyks išvengti, bet adaptuotis prie mums jau įprasto greičio jam tikrai nebus lengva“, – dalinosi Benediktas.

„Betsafe Drift Finals“ metu numatytos dvejos varžybos: šeštasis „Semi PRO“ lygos etapas, bei penktasis „PRO“ lygos etapas, būtent kuriame savo jėgas ir išbandys renginio svečiai. Veiksmas trasoje prasidės penktadienį popiet ir tęsis iki pat šeštadienio vakaro. Platesnė renginio informacija – www.drifting.lt