Labiausiai atsidavusiems drifteriams – “H2Auto Matsuri Spirit” apdovanojimas

Labiausiai atsidavusiems drifteriams – “H2Auto Matsuri Spirit” apdovanojimas

2020-06-17

Savaitgalį Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome įvykęs „Autoplius.lt Drift Matsuri“ šiemet išsiskyrė netikėta detale – renginio organizatoriai pritrūko prizų labiausiai atsidavusiems. 

„Po rudenį įvykusio „Autoplius.lt Drift Matsuri“ nusprendėme, jog norime apdovanoti labiausiai atsidavusius ir pasižymėjusius, – pasakoja renginio organizatorius Linas Ramoška. – Taip atsirado „H2Auto Matsuri Spirit“ – šventės dvasios apdovanojimas. Jis skirtas tam, kuris savo kelionę į mūsų renginį padarė ypatinga: per naktis nemiegojo, aukojo laiką su šeima ir visa tai darė tam, kad atvyktų į šventę. Šiemet, pratrūkus pandemijai sulaukėme netikėtos žinutės iš vieno dalyvių. Žinutėje buvome prašomi, esant galimybei, nukelti šventę, nes dalyvis tapo vienu pirmųjų užsikrėtusių Covid–19 infekcija, guli ligoninėje ir skaičiuoja kiek dienų turės karantinuotis ir ar tikrai spės iki balandžio ketvirtosios. Trumpai tariant – siaučiant pandemijai žmogus vis dar užsikrėtęs noru patirti „Autoplius.lt Drift Matsuri“ ir nerimauja dėl formalumų. Mums tai buvo aiškus nugalėtojas, beliko sulaukti renginio. Tačiau, dalykai tapo dar įdomesni artėjant renginiui“. 

Prieš kone dvejus metus savo jėgas „PRO“ lygos varžybose nusprendęs išbandyti Arnas Dyburys patyrė avariją – jo „Nissan S13“ susidūrė su vairo stiprintuvo gedimu pačiu blogiausiu metu, pačioje blogiausioje vietoje – sportininkas per plauką neapvertė savo bolido, kurį sustabdė Kačerginės „Nemuno žiedo“ šlaitai. Sudėtingi automobilio sužalojimai lėmė ilgą reabilitacijos procesą, kurio pabaiga buvo suplanuota būtent „Autoplius.lt Drift Matsuri“ metu. Į  renginį atvykti pavyko, tačiau sėkmė dar kartą nusisuko nuo Arno ir jis pateko į „sumuštinį“: priekyje apsisukus automobiliui, Arnas neišvengė kontakto, o iš paskos važiavęs sportininkas neišvengė Arno „Nissan“ – po kone dviejų metų remonto, automobilis vėl patyrė stiprius apgadinimus. Nepaisant to, vilnietis rankų nenuleidžia ir jau perleido savo bolidą į kėbulo remontininkų rankas. Liko kiek mažiau nei mėnuo iki pirmojo čempionato etapo, kuriame „Nissan S13“ neabejotinai vėl priims trasos iššūkius. Toks Arno ir komandos atsidavimas, paskutinę savaitę iki šventės nemiegotomis naktimis laistant savo sugrįžimą į trasą taip pat negalėjo likti nepastebėtas, tad renginio organizatoriams teko atidėti prizų dalybos ceremoniją ir jų kiekį padvigubinti. 

„Labai džiaugiamės, jog turime tokių atsidavusių dalyvių, taip pat džiaugiamės, jog mūsų partneriai supranta, koks yra svarbus tokių dalyvių skatinimas, dėka to, abiems „H2Auto Matsuri Spirit“ nugalėtojams pavyko suformuoti beveik 200 eurų vertės dovanų krepšelius“, – dalinosi renginio organizatorius.

„Autoplius.lt Drift Matsuri“ atidarė šių metų drifto sezoną. Per artėjančius trejetą mėnesių Lietuvos drifto čempionatas dar kartą grįš į Šiaulių darbo rinkos mokymo centrą, aplankys Kačerginės „Nemuno žiedą“, Palangą, Marijampolę ir Molėtus.