Lietuvos drifto čempionatas atvyksta į Marijampolę

Lietuvos drifto čempionatas atvyksta į Marijampolę

2020-08-31

Jau artėjantį savaitgalį paaiškės šių metų Lietuvos drifto čempionato nugalėtojai.  Street ir Semi PRO lygų sportininkai keliaus į Marijampolę, kur įvyks finalinis etapas – „H2Auto Drift Camp“. 

„Šis etapas bus vienareikšmiškai įtemptas, – pasakoja varžybų organizatorius Linas Ramoška. – Jeigu Street lygos nugalėtojas metinės įskaitos nugalėtojas iš esmės yra aiškus, tai besitaikančių į žemesnius podiumo laiptelius tikrai netrūksta, todėl kiekvienas kvalifikacijos taškas, kiekvienas porinis važiavimas bus aukso vertės. Tuo tarpu Semi PRO lygoje podiumo laipteliai visiškai neaiškūs ir bent penketas džentelmenų pasiryžę dėl jų atiduoti viską. Trasoje išrykiuoti betono blokai tikrai bus pasiruošę pasiglemžti dalyvių automobilius, tačiau liks visa žiema juos atstatyti, todėl tikimės, jog dalyviai nesitaupys ir taip padovanos puikų reginį žiūrovams.“ 

Finalinis, ketvirtasis čempionato etapas įvyks „ARV–Auto“ vairavimo mokyklos aikštelėje, tad trasos dimensijos sulygins arklio galių skirtumus ir kovą paliks tik pilotų gebėjimams.  

„Nepaslaptis, kad Covid–19 situacija gerokai pakoregavo šių metų čempionato vaizdą, – tęsia Linas – Mažesnis etapų skaičius lemia didesnę konkurenciją, kas iš esmės pagerino varžybų kokybę. Mes iš esmės džiaugiamės, kad nepaisant vėlyvo starto, mums pavyko turėti visai pusėtiną sezoną ir dabar, pabaigus oficialų čempionatą ir išrinkus prizininkus, galėsime imtis pramoginių renginių, kaip „Drift Matsuri“ ar žiemos čempionatas, kuriame taisyklės gerokai paprastesnės ir dalyviai varžosi savo malonumui.“

Dviejų dienų renginio metu dalyviai trasą dalinsis: šeštadienį susirungs Semi PRO lyga, sekmadienį sugūžės Street įskaitos pilotai. Dėka ribotos vietos, dalyvių skaičius ribojamas iki 60–ies, tad per savaitgalį marijampoliečiai gali tikėtis išvysti 120 skirtingų bolidų ir pilotų.