Semi PRO metiniai

2020-07-28
VietaVardas PavardėI etapo taškai (07.04)II etapo taškai (07.25-26)III etapo taškai (08.07-09)IV etapo taškai (09.05-06)Sezono taškai (įskaita)
1Simonas Vilčinskas76.795.9109.333314.9
2Salvijus Budrys67.377.897.768.6311.4
3Paulius Kubilius109.787.357.8254.8
4Tomas Liutkevičius67.933.278.368.2247.6
5Deividas Taraskevičius95.15833.857.8244.7
6Oskaras Juodis56.967.657.857.8240.1
7Paulius Laurinkus 84.857.6096.1238.5
8Simonas Ivanovas108.658.532.432.8232.3
9Igor Martynov87108.1195.1
10Robertas Šalkauskas3132.466.757.4187.5
11Andrius Lapinskas55.957.934.132.6180.5
12Laurynas Rudinskis3332.666.831.6164
13Justinas Pečiukonis67.359.233159.5
14Vytautas Čaplikas 56.232.968.40157.5
15Arūnas Paulavičius 3.95958.133.2154.2
16Arnas Dyburis5.758.631.657.2153.1
17Donatas Stundžia59.65933.3151.9
18Ignas Klimavičius67.969.1137
19Edgaras Liutkevičius 30.532.666.6129.7
20Gytis Mocekainis563232.86.5127.3
21Lukas Banevičius55.767.40123.1
22Norbertas Daunoravičius30.733.3057.6121.6
23Ignas Kringelis3032.657.9120.5
24Vitalijus Retenis31.956.631.8120.3
25Arnas Šiugždinis30.26.475.8112.4
26Deimantė Radzevičiūtė65.55.26.932.1109.7
27Paulius Karklelis56.37.333.47104
28Julius Mockevičius 532.132.533.4103
29Stanislovas Kristutis30.87.131.632.5102
30Martynas Mažvila30.332.131.57.4101.3
31Laurynas Stonkus65.832.197.9
32Evaldas Bliujus56.9531.793.6
33Silvestras Bieliauskas84.784.7
34Rimvydas Narauskas7.25.368.380.8
35Natas Čižikovas 30.86.732.67.377.4
36Laurynas Anoška30.632.66.17.276.5
37Benediktas Januška7.532.532.672.6
38Andrius Mikulskis7.258.1772.3
39Edgaras Kilbovskis031.64.632.268.4
40Rolandas Šilkinis58.27.565.7
41Tomas Juška556.60465.6
42Žydrūnas Vilčinskas 0057.57.164.6
43Matas Pangonis031.932.164
44Kęstutis Telmentas56.86.963.7
45Marius Klimas3131.662.6
46Yakub Tarasevich 57.257.2
47Evaldas Baciuška5.67.630.97.151.2
48Tadas Gvozdas6.231.57.144.8
49Tomas Malkauskas06.831.638.4
50Lukas Giedraitis30.36.737
51Egidijus Vasiliauskas 430.934.9
52Sandra Žilienė3004.534.5
53Darius Turevičius33.533.5
54Vaidas Šmoilovas33.133.1
55Paulius Petrauskas32.332.3
56Kaspars Skrinda 31.331.3
57Egidijus Šilgalys30.330.3
58Laimonas Laukys45.73.74.918.3
59Linas Čerauskas05.94.96.116.9
60Algimantas Urbonavičius7.27.514.7
61Eugenijus Simokaitis607.513.5
62Rytis Bužavas6.66.613.2
63Aurimas Šulcas4.86.411.2
64Edgar Valiuk7.507.5
65Artūras Šilkinis7.27.2
66Laisvūnas Žilys77
67Darius Jurčiukonis5.95.9
68Andrius Giraitis5.45.4
69Ovidijus Kurlinkus5.35.3
70Paulius Drusys5.25.2
71Aleksandr Kolesnikovas5.25.2
72Egidijus Pečiukonis4.24.2
73Mantvydas Puteikis 3.63.6
74Modestas Gudaitis33
75Jonas Šilgalys33
76Tomas Bliujus000
77Bronius Skudutis00
78Mindaugas Sadauskas00