Semi PRO metiniai

2020-07-28
Eil. Nr.VietaVardas PavardėI etapo taškai (07.04)II etapo taškai (07.25-26)III etapo taškai (08.07-09)IV etapo taškai (09.05-06)Sezono taškai (įskaita)
11Simonas Vilčinskas76.795.9109.333314.9
22Salvijus Budrys67.377.897.768.6311.4
33Paulius Kubilius109.787.357.8254.8
44Tomas Liutkevičius67.933.278.368.2247.6
55Deividas Taraskevičius95.15833.857.8244.7
66Oskaras Juodis56.967.657.857.8240.1
77Paulius Laurinkus 84.857.6096.1238.5
88Simonas Ivanovas108.658.532.432.8232.3
99Robertas Šalkauskas3132.466.757.4187.5
1010Andrius Lapinskas55.957.934.132.6180.5
1111Laurynas Rudinskis3332.666.831.6164
1212Justinas Pečiukonis67.359.233159.5
1313Vytautas Čaplikas 56.232.968.40157.5
1414Arūnas Paulavičius 3.95958.133.2154.2
1515Arnas Dyburis5.758.631.657.2153.1
1616Donatas Stundžia59.65933.3151.9
1717Edgaras Liutkevičius 30.532.666.6129.7
1818Gytis Mocekainis563232.86.5127.3
1919Lukas Banevičius55.767.40123.1
2020Norbertas Daunoravičius30.733.3057.6121.6
2121Ignas Kringelis3032.657.9120.5
2222Vitalijus Retenis31.956.631.8120.3
2323Arnas Šiugždinis30.26.475.8112.4
2424Deimantė Radzevičiūtė65.55.26.932.1109.7
2525Julius Mockevičius 532.132.533.4103
2626Stanislovas Kristutis30.87.131.632.5102
2727Martynas Mažvila30.332.131.57.4101.3
2828Evaldas Bliujus56.9531.793.6
2929Rimvydas Narauskas7.25.368.380.8
3030Natas Čižikovas 30.86.732.67.377.4
3131Laurynas Anoška30.632.66.17.276.5
3232Benediktas Januška7.532.532.672.6
3333Andrius Mikulskis7.258.1772.3
3434Edgaras Kilbovskis031.64.632.268.4
3535Tomas Juška556.60465.6
3636Žydrūnas Vilčinskas 0057.57.164.6
3737Evaldas Baciuška5.67.630.97.151.2
3838Paulius Karklelis56.37.333.4747.7
3939Tadas Gvozdas6.231.57.144.8
4040Tomas Malkauskas06.831.638.4
4141Sandra Žilienė3004.534.5
4242Linas Čerauskas05.94.96.116.9
4343Eugenijus Simokaitis607.513.5
44Igor Martynov87108.1195.1
45Ignas Klimavičius67.969.1137
46Laurynas Stonkus65.832.197.9
47Silvestras Bieliauskas84.784.7
48Rolandas Šilkinis58.27.565.7
49Kęstutis Telmentas56.86.963.7
50Marius Klimas3131.662.6
51Yakub Tarasevich 57.257.2
52Lukas Giedraitis30.36.737
53Darius Turevičius33.533.5
54Algimantas Urbonavičius7.27.514.7
55Rytis Bužavas6.66.613.2
56Aurimas Šulcas4.86.411.2
57Edgar Valiuk7.507.5
58Artūras Šilkinis7.27.2
59Laisvūnas Žilys77
60Darius Jurčiukonis5.95.9
61Andrius Giraitis5.45.4
62Paulius Drusys5.25.2
63Aleksandr Kolesnikovas5.25.2
64Mantvydas Puteikis 3.63.6
65Mindaugas Sadauskas00