Street metiniai

2021-10-08
VietaVardas PavardėI etapo taškai (05.15-16) II etapo taškai (06.06)III etapo taškai (07.10-11)IV etapo taškai (07.31) V etapo taškai (09.04-05)VI etapo taškai (10.02)Sezono taškai (įskaita)Įskaitiniai taškai
1Nerijus Petrulis56.996.333.796.495.1108.4486.8453.1
2Augustinas Jankevičius58.468.2108.358.532.396.2421.9389.6
3Žydrūnas Vilčinskas33.786.796.433.767.887.2405.5371.8
4Eimantas Subačius30.632.986.758.6107.168.6384.5353.9
5Eimantas Kindurys57.5108.458.17.65858.1347.7340.1
6Mantas Kanapeckas75.23333.3107.957.258.7365.3332.3
7Leonid Kapustin32.168.357.533.984.468344.2312.1
8Povilas Brazauskas56.857.976.685.631.98.6317.4308.8
9Ignas Kringelis32.658.57.578.157.868.4302.9295.4
10Žygimantas Buožius57.65832.677.258283.4283.4
11Edvinas Rauktys57.2337.658.857.468.1282.1274.5
12Deividas Stankevičius66.358.257.858.431.732.6305273.3
13Jonas Jastrumskas106.533.332.37.267.533.6280.4273.2
14Vilius Laukys31.857.732.757.858.3238.3238.3
15Laurynas Skrickis31.268.17.567.658232.4232.4
16Edvinas Litvinskas95.932.833.4832.333.3235.7227.7
17Jokūbas Pauliukėnas84.57.86.857.73232.8221.6214.8
18Paulius Balzaris31.657.858.632.933.1214214
19Eimantas Šukys31.18.257.333.631.858.8220.8212.6
20Martynas Deksnys32.83333.36633.8198.9198.9
21Mantas Maišimas31.27.567.833.231.533.5204.7197.2
22Tautvydas Gylys32.758.468.6310190.7190.7
23Arnas Gailevičius30.732.632.47.557.133.5193.8186.3
24Marius Ališauskas30.732.457.433.131.9185.5185.5
25Irmantas Četrauskas32.568.368.78.6178.1178.1
26Vytautas Šimėnas31.27.87.667.730.933.1178.3170.7
27Simas Valinskas31.632.633.168.5165.8165.8
28Indrė Senkutė- Gedgaudienė31.733.234.133330165165
29Sandrius Gančierius5.532.732.7076.9147.8147.8
30Geraldas Čelyševas5.83368.131.38.4146.6146.6
31Jevgenij Melichov31.157.457.500146146
32Linas Čerauskas65.632.47.48.331.3145145
33Laurynas Jurčiukonis7.932.833.431.933.4139.4139.4
34Eugenijus Simokaitis31.632.88.2031.233.6137.4137.4
35Marius Kurpė55.77.98.432.133.1137.2137.2
36Edvinas Balčiūnas31.232.87.63233136.6136.6
37Lukas Butkus67.632.933.2133.7133.7
38Kasparas Liktaravičius68.17.757.7133.5133.5
39Tadas Danielius3333.257.48.3131.9131.9
40Rokas Micevičius31.98.258.233.6131.9131.9
41Nedas Burneikis7732.28.5117.7117.7
42Paulius Ramanovas6.132.53333.2104.8104.8
43Edvinas Savickas5.832.532.433.8104.5104.5
44Remigijus Pavydis32.63133.396.996.9
45Gediminas Raila8.13157.896.996.9
46Edgar Kochanovskij6.232.4056.895.495.4
47Paulius Kavaliauskas32.557.990.490.4
48Daniel Fedorovič5.8688.17.989.889.8
49Audrius Vilkauskas08.332.57.432.48.48989
50Aivaras Maciulevičius5.97.632.58.230.88.293.287.3
51Aidas Kananavičius31.37.97.431.68.386.586.5
52Mindaugas Sadauskas31.37.633.17.55.284.784.7
53Mantvydas Puteikis31.37.30832.779.379.3
54Giedrius Venckevičius5.332.931.28.67878
55Dainius Dručiūnas5.74.132.233.375.375.3
56Mindaugas Petrauskas30.632.36.469.369.3
57Gytis Pietuchas7.557.865.365.3
58Justinas Žebarauskas328.37.888.264.364.3
59Tomas Zubė31.832.364.164.1
60Deividas Jovaiša55.77.663.363.3
61Dominykas Nemura6.632.66.78.14.958.958.9
62Tomas Kananavičius5.232.37.57.552.552.5
63Rapolas Staškus33.57.28.248.948.9
64Paulius Liatukas3.98531.248.148.1
65Julius Juška32.28.16.646.946.9
66Aivaras Jonikavičius6.532.57.946.946.9
67Paulinas Dzenkauskas5.532.88.446.746.7
68Andrej Dmitrov6.37.332.7046.346.3
69Matas Gaučas6.27.631.945.745.7
70Vilius Pieža6.632.56.445.545.5
71Marius Buntinas6.47.43144.844.8
72Tomas Jankūnas7.732.940.640.6
73Tomas Stankevičius32.407.740.140.1
74Andrius Vasiliauskas7.132.94040
75Tadas Dambrauskas31.17.738.838.8
76Giedrius V. Venckevičius31.77.138.838.8
77Mindaugas Bekeris6.23238.238.2
78Arvistas Keras730.837.837.8
79Arnas Skirpstūnas5.48.27.88.4837.837.8
80Kristiana Lapinskaitė4.67.78.36.67.734.934.9
81Jonas Jurjonas31.231.231.2
82Artiom Blinov31.131.131.1
83Paulius Vitonis7.776.48.429.529.5
84Paulius Šidlauskas5.68.16.47.827.927.9
85Egidijus Didžiulis5.27.26.38.427.127.1
86Bronius Skudutis8.17.96.322.322.3
87Vaidas Gaidukevičius6.18.17.621.821.8
88Vytautas Žutautas6.57.37.621.421.4
89Tomas Markūnas6.26.78.221.121.1
90Lukas Černiauskas6.66.18.32121
91Vidmantas Vaitkus5.86.78020.520.5
92Deimantas Einingis6.87.95.420.120.1
93Vitalijus Daukšas6.17.46.52020
94Edgar Valiuk5.57.17.3019.919.9
95Arnas Mikuckis5.66.96.919.419.4
96Ernestas Sudaris4.77.15.517.317.3
97Kristupas Stiklius05.956.11717
98Povilas Basevičius7.88.616.416.4
99Deividas Mištautas7.97.815.715.7
100Aivaras Četrauskas07.38.215.515.5
101Tadas Karpavičius06.8008.315.115.1
102Marijus Mikelis7.17.814.914.9
103Aldas Eglynas6.47.914.314.3
104Deimantas Adomavičius6.47.313.713.7
105Aivaras Žuromskas6.37.113.413.4
106Karolis Jurgaitis6.17.213.313.3
107Aleksandras Podagėlis407.611.611.6
108Paulius Bernikas4.25.69.89.8
109Gustas Tamošiūnas3.95.69.59.5
110Arnoldas Čiukna8.38.38.3
111Arminas Jakšta8.38.38.3
112Sigitas Mockus8088
113Edvinas Paketuras7.97.97.9
114Mantas Žiulpys7.77.77.7
115Valdas Varapnickas7.67.67.6
116Matas Liberis7.37.37.3
117Justinas Muravskis7.27.27.2
118Laimonas Laukys777
119Marius Kurnickas6.96.96.9
120Vitas Žukauskas6.86.86.8
121Erikas Jurkus6.56.56.5
122Alexander Zakharov6.36.36.3
123Domantas Skučas6.26.2
124Juozas Lukošius5.85.85.8
125Laimonas Palekas5.35.35.3
126Balys Karazija5.15.15.1
127Skirmantas Ruginis5.15.15.1
128Mantas Augustinas5.15.15.1
129Lukas Šakalys4.94.94.9
130Dainius Snetkovas4.704.74.7
131Aurimas Juchnevičius000
132Edgaras Doveika00000
133Karolis Ališauskis000
134Kasparas Plučas000
135Mindaugas Grigas0000
136Simonas Maldonis000
137Tomas Malkauskas000
138Ivan Savickij000
139Edgaras Klepšys000
140Justas Cemnolonskis0000
Donatas Macevičius00
Mantas Karpavičius00
Arminas Bačiulis5.65.6
Mindaugas Jatkauskas6.56.5
Evaldas Stoškus8.28.2
Justas Padleckas31.331.3
Šarūnas Dambrauskas7.567.958.5133.9