Street metiniai

2021-09-10
VietaVardas PavardėI etapo taškai (05.15-16) II etapo taškai (06.06)III etapo taškai (07.10-11)IV etapo taškai (07.31) V etapo taškai (09.04-05)VI etapo taškai Sezono taškai (įskaita)
1Nerijus Petrulis56.996.333.796.495.1378.4
2Augustinas Jankevičius58.468.2108.358.532.3325.7
3Žydrūnas Vilčinskas33.786.796.433.767.8318.3
4Eimantas Subačius30.632.986.758.6107.1315.9
5Povilas Brazauskas56.857.976.685.631.9308.8
6Mantas Kanapeckas75.23333.3107.957.2306.6
7Eimantas Kindurys57.5108.458.17.658289.6
8Leonid Kapustin32.168.357.533.984.4276.2
9Deividas Stankevičius66.358.257.858.431.7272.4
10Jonas Jastrumskas106.533.332.37.267.5246.8
11Ignas Kringelis32.658.57.578.157.8234.5
12Žygimantas Buožius57.65832.677.2225.4
13Paulius Balzaris31.657.858.632.933.1214
14Edvinas Rauktys57.2337.658.857.4214
15Edvinas Litvinskas95.932.833.4832.3202.4
16Tautvydas Gylys32.758.468.631190.7
17Jokūbas Pauliukėnas84.57.86.857.732188.8
18Marius Ališauskas30.732.457.433.131.9185.5
19Vilius Laukys31.857.732.757.8180
20Laurynas Skrickis31.268.17.567.6174.4
21Mantas Maišimas31.27.567.833.231.5171.2
22Irmantas Četrauskas32.568.368.7169.5
23Simas Valinskas31.632.633.168.5165.8
24Martynas Deksnys32.83333.366165.1
25Indrė Senkutė- Gedgaudienė31.733.234.13333165
26Eimantas Šukys31.18.257.333.631.8162
27Arnas Gailevičius30.732.632.47.557.1160.3
28Jevgenij Melichov31.157.457.50146
29Vytautas Šimėnas31.27.87.667.730.9145.2
30Linas Čerauskas65.632.47.48.331.3145
31Geraldas Čelyševas5.83368.131.3138.2
32Šarūnas Dambrauskas7.567.958.5133.9
33Lukas Butkus67.632.933.2133.7
34Tadas Danielius3333.257.48.3131.9
35Nedas Burneikis7732.2109.2
36Laurynas Jurčiukonis7.932.833.431.9106
37Paulius Ramanovas6.132.53333.2104.8
38Edvinas Savickas5.832.532.433.8104.5
39Marius Kurpė55.77.98.432.1104.1
40Eugenijus Simokaitis31.632.88.2031.2103.8
41Edvinas Balčiūnas31.232.87.632103.6
42Rokas Micevičius31.98.258.298.3
43Edgar Kochanovskij6.232.4056.895.4
44Paulius Kavaliauskas32.557.990.4
45Aivaras Maciulevičius5.97.632.58.230.885
46Mindaugas Sadauskas31.37.633.17.55.284.7
47Daniel Fedorovič5.8688.181.9
48Audrius Vilkauskas08.332.57.432.480.6
49Aidas Kananavičius31.37.97.431.678.2
50Kasparas Liktaravičius68.17.775.8
51Sandrius Gančierius5.532.732.7070.9
52Giedrius Venckevičius5.332.931.269.4
53Mindaugas Petrauskas30.632.36.469.3
54Gytis Pietuchas7.557.865.3
55Tomas Zubė31.832.364.1
56Remigijus Pavydis32.63163.6
57Deividas Jovaiša55.77.663.3
58Dominykas Nemura6.632.66.78.14.958.9
59Justinas Žebarauskas328.37.8856.1
60Tomas Kananavičius5.232.37.57.552.5
61Rapolas Staškus33.57.28.248.9
62Paulius Liatukas3.98531.248.1
63Julius Juška32.28.16.646.9
64Aivaras Jonikavičius6.532.57.946.9
65Mantvydas Puteikis31.37.30846.6
66Andrej Dmitrov6.37.332.7046.3
67Matas Gaučas6.27.631.945.7
68Vilius Pieža6.632.56.445.5
69Marius Buntinas6.47.43144.8
70Dainius Dručiūnas5.74.132.242
71Tomas Jankūnas7.732.940.6
72Tomas Stankevičius32.407.740.1
73Andrius Vasiliauskas7.132.940
74Gediminas Raila8.13139.1
75Tadas Dambrauskas31.17.738.8
76Giedrius V. Venckevičius31.77.138.8
77Paulinas Dzenkauskas5.532.838.3
78Mindaugas Bekeris6.23238.2
79Arvistas Keras730.837.8
80Justas Padleckas31.331.3
81Jonas Jurjonas31.231.2
82Artiom Blinov31.131.1
83Arnas Skirpstūnas5.48.27.88.429.8
84Paulius Šidlauskas5.68.16.47.827.9
85Kristiana Lapinskaitė4.67.78.36.627.2
86Bronius Skudutis8.17.96.322.3
87Vaidas Gaidukevičius6.18.17.621.8
88Vytautas Žutautas6.57.37.621.4
89Tomas Markūnas6.26.78.221.1
90Paulius Vitonis7.776.421.1
91Vidmantas Vaitkus5.86.78020.5
92Deimantas Einingis6.87.95.420.1
93Vitalijus Daukšas6.17.46.520
94Edgar Valiuk5.57.17.3019.9
95Arnas Mikuckis5.66.96.919.4
96Egidijus Didžiulis5.27.26.318.7
97Ernestas Sudaris4.77.15.517.3
98Deividas Mištautas7.97.815.7
99Aldas Eglynas6.47.914.3
100Aivaras Žuromskas6.37.113.4
101Karolis Jurgaitis6.17.213.3
102Lukas Černiauskas6.66.112.7
103Aleksandras Podagėlis407.611.6
104Kristupas Stiklius05.9510.9
105Paulius Bernikas4.25.69.8
106Gustas Tamošiūnas3.95.69.5
107Arnoldas Čiukna8.38.3
108Evaldas Stoškus8.28.2
109Sigitas Mockus808
110Edvinas Paketuras7.97.9
111Povilas Basevičius7.87.8
112Mantas Žiulpys7.77.7
113Valdas Varapnickas7.67.6
114Aivaras Četrauskas07.37.3
115Matas Liberis7.37.3
116Marijus Mikelis7.17.1
117Laimonas Laukys77
118Marius Kurnickas6.96.9
119Vitas Žukauskas6.86.8
120Tadas Karpavičius06.8006.8
121Mindaugas Jatkauskas6.56.5
122Erikas Jurkus6.56.5
123Deimantas Adomavičius6.46.4
124Alexander Zakharov6.36.3
125Juozas Lukošius5.85.8
126Arminas Bačiulis5.65.6
127Laimonas Palekas5.35.3
128Balys Karazija5.15.1
129Skirmantas Ruginis5.15.1
130Mantas Augustinas5.15.1
131Lukas Šakalys4.94.9
132Dainius Snetkovas4.704.7
133Aurimas Juchnevičius00
134Edgaras Doveika0000
135Karolis Ališauskis00
136Kasparas Plučas00
137Mindaugas Grigas000
138Simonas Maldonis00
139Tomas Malkauskas00
140Mantas Karpavičius00
141Ivan Savickij00
142Edgaras Klepšys00
143Justas Cemnolonskis00
144Donatas Macevičius00