Youtube žvaigždė patarimų ieškojo pas Lietuvos čempioną

Youtube žvaigždė patarimų ieškojo pas Lietuvos čempioną

2020-07-31

Iki „Liqui Moly UpHill Drift“ likus savaitei, „Youtube“ žvaigždė Simonas Ivanovas – Krebždesys jaučia įtampą: po neįtikėtinai sėkmingo pasirodymo pirmame etape, antrasis parodė, jog čempionate netrūksta talento ir peržiūrų skaičius pergalėms nepadeda. Supratęs, jog akis į akį stos ne tik su daugiau kaip 50 dalyvių, bet ir su greičiausia sezono trasa, kaunietis pagalbos ieškojo Lietuvos čempiono garaže.

Jeigu kas nors ir žino kaip laimėti „Liqui Moly UpHill Drift“ – tai Benediktas Čirba. Lietuvos drifto karalius ir Europos čempionato prizininkas jau dabar įvardijamas kaip vienas iš realiausių pretendentų į šių metų drifto karalius. Kartu su Simonu apžvelgę Čirbos bolidą, pilotai aptarė strategiją, kuri galėtų padėti Simonui tikėtis sėkmės jau kitą savaitgalį įvyksiančiose varžybose. Realybė gana žiauri – dalyvių sąraše ne vienas bolidas, galia du ar tris kartus viršijantis Simono „BMW“, tad vietos klaidoms nėra. 

Kartu su Simonu ir Benediktu, Kačerginės „Nemuno žiedą“ rugpjūčio 7–9 dienomis žada aplankyti dar 157 sportininkai – čia įvyks visų Lietuvos čempionato lygų varžybos. 

Platesnė informacija – www.drifting.lt